Služby, které Vám nabízím

Kromě klasického prodeje, pronájmu a ocenění nemovitosti vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb, které jsou potřeba při prodeji nebo koupi nemovitosti. Važte si svého času a dejte plnou důvěru mých dlouholetým zkušenostem.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

 

Prodej nemovitosti

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky, až po finální podpis smluv.

Při prodeji nemovitosti budu především garantem toho, že ji prodáte za co nejvyšší cenu. Při prodeji postupuji tak, že zjistím pomocí cenových map cenu obvyklou ve vaší lokalitě. Najdu na nemovitosti klady, které mohou cenu značně navýšit. Díky širokému portfoliu kontaktů pak nabídnu nemovitost mezi své investory a samozřejmě ji inzeruji na nejznámějších realitních servrech. V rámci Remaxu je možné inzerovat i na globálních stránkách Remaxu.

Pronájem nemovitosti

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce. Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu slušného nájemce bez dluhů i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

I když to vypadá, že pronájem nemovitosti je jednoduchá věc, není tomu tak. V případě pronájmu na vaši nemovitost může přijít plno neprověřených zájemců. Prohlídek může být nespočet. Díky mým zkušenostem veškeré zájemce prověřím a připravím smluvní dokumentaci pro podepsání smlouvy.

Zajištění smluvní dokumentace – právní služby

Mít dobře připravené smlouvy je základ úspěchu při kupování nebo prodeji nemovitosti. Případné chyby ve smlouvách vás mohou mrzet po zbytek života. Díky advokátní kanceláři, se kterou spolupracuji, jsou všechny smlouvy ověřené a garantuji jejich správnost. Ráda vám připravím smlouvy zprostředkovatelské, rezervační, smlouvy kupní a i předávací protokoly. A to i v případě, že se mnou nebudete v oblasti prodeje či koupě nemovitosti spolupracovat.

To samé platí i v případě hypotečního úvěru.

Příprava nemovitosti na prodej

Základem prodeje nemovitosti za maximální cenu je její příprava. Jen přijít s fotoaparátem a udělat pár fotek dnes opravdu nestačí. Lidé, se kterými spolupracuji, jsou opravdoví profesionálové a tak jsme schopni Vám plnohodnotně zajistit:

  • V případě požadavku na stěhování, kompletní vystěhování nemovitosti

  • Dron – je u vhodné nemovitosti základem úspěchu

  • Profesionální nafocení – nafotíme nemovitost v co největší kvalitě a úhlech, které prodávají

  • Video prezentace – připravíme Vám pro prodej nemovitostí video prezentaci.

Inzerce nemovitosti

I když to vypadá, že inzerce nemovitosti na realitních serverech je základ pro její prodej, úplná pravda to není. Plno mých kolegů se zaměřuje po náboru nemovitosti ihned na její prodej na inzertních serverech jako jsou Sreality, Reality Idnes a další. Samozřejmě i já inzeruji na těchto serverech, ale inzerci zde předchází i jiné procesy.

Připravím vám webovou stránku nemovitosti. Ta zajistí unikátnost Vašeho prodeje. Díky tomu, že má vlastní URL, jí můžete inzerovat i sami například na Facebooku. Jde nám přeci o společný cíl- maximálně, kvalitně a rychle prodat. 

V minulosti jsem také využila billboard při prodeji nemovitosti, inzerci v místních tiskovinách, měnší billboard, samozžejmě plachtu na domě/bytě (pokud to klient schválí), prováděla jsem letákovou kampaň a další.

Financování nemovitosti

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Specializuji se i na finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním, například pomocí hypotéky.

Spolupracuji s nejlepšími finančními poradci, kteří reagují na aktuální situace na trhu. Ve velice krátké době vám tedy představíme možnosti financování, aby mohlo dojít ke splnění vašeho celoživotního snu - zakoupení vysněné nemovitosti.

Zaujaly vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
fullname: phone: lname: email: