Prodej rodinné usedlosti - unikátní komplex nemovitostí

Prodej rodinné usedlosti - unikátní komplex nemovitostí

Popis nabídky

Představujeme vám jedinečný komplex nemovitostí bývalé zemědělské usedlosti na čtyřech pozemcích o celkové výměře 1 829 m2, přestavěný na velkorysé rodinné sídlo. Tento výjimečný areál se skládá z několika členitých a propojených budov, včetně samostatných bytových jednotek, dílny a garáží přestavěných z původní stodoly, a dalších společenských, provozních a technických prostor.

Přední část pozemku disponuje velkou parkovací plochou, která je vhodná i pro kamiony. V zadní části komplexu naleznete venkovní relaxační zónu s terasami, bazénem, udírnou a zahradním domkem/kuchyní.

Pozemek se nachází v klidné a přírodní lokalitě pražské části Křeslice, na kraji lesa u soutoku Botiče a Pitkovického potoka, a pouhých 9 minut autobusem od stanice metra Háje. Tato lokalita na okraji Prahy nabízí ideální kombinaci městského a venkovského stylu života.

Charakter a rozměry pozemku i budov nabízejí široké možnosti využití. Podzemní podlaží zahrnuje soubor 8 sklepních prostor o celkové užitné ploše 121 m². V přízemí se nachází 12 místností s užitnou plochou 180 m² a v nadzemním podlaží najdete 14 místností s celkovou plochou 160 m². Podle kvalifikovaného odhadu je možné celý objekt přestavět na několik bytových jednotek nebo zrekonstruovat jako velkorysé rodinné sídlo s možností zřízení menšího hospodářství či podnikání v rozsáhlých prostorách dílny a garáží.

Aktuálně je objekt vnitřně rozčleněn na 3 bytové jednotky (4+1, 2+1, 2+1), které jsou napojeny na veškeré inženýrské sítě a obecní vodovod. Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Doporučujeme osobní návštěvu, abyste mohli na vlastní oči ocenit jedinečnost tohoto objektu a jeho rozměry. Přijďte si prohlédnout své možné budoucí bydlení, které kombinuje pohodlí města s klidem venkova.

Informace o nabídce

Lokalita
Pražský obvodPraha 10
Část obceKřeslice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky340-NP00002
Datum aktualizace16.07.2024
K dispozici od30.11.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2395
Užitná plocha m21000
Plocha parcely m21829
Datum nastěhování30.11.2023
Počet podlaží objektu2
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
lname: fullname: email: phone: fname: