Report počtu zájemců o Vaši nemovitost

02.06.2021

Vážení stálí i budoucí klienti,

pokud jste navštívili moji stránku a klikáním se dostali až na tento článek, znamená to, že již jste mými věrnými milými klienty nebo máte výdrž v klikání a díky tomu se jimi třeba brzy stanete (DOUFÁM) :)

Proč tento článek...

Tento článek by Vás měl dopřesvědčit (vím, že toto slovo neexistuje, ale já ho tak opravdu myslím), že spolupráce se mnou JE tou SPRÁVNOU VOLBOU! 

Jak pracuji, s kým vším spolupracuji, že na mě nejsou žádné stížnosti (uf, ještě aby:)), že na mě je i sem tam chvála atd. již doufám víte. Ale teď to důležité.

Každé 2 týdny pravidelně odesílám majiteli nemovitosti REPORT (viz obrázek níže) o tom, kolik lidí navštívilo na jednotlivých realitních serverech mnou nabízenou a majitelem vlastněnou nemovitost. Slouží to nejen pro kontrolu, to je to nejmenší, ale především pro PŘEHLED a INFORMACI, zda vše děláme správně!

Jakto? Protože a jelikož, pokud má daná nemovitost HODNĚ návštěvnosti a nulové či mizivé odezvy od potencionálních klientů, je NĚCO špatně. A to něco naznačuje nejen nám, ale i majiteli. Většinou je špatně z 95% CENA

Takovýto report lze získat i za týden, proto i já jako realitní kancelář i majitel máme již po pouhém týdnu JASNO, zda jsme udělali dobře či nikoliv. Což je absolutně perfektní situace, protože my už po 7 dnech můžeme ihned reagovat a okamžitě se přizpůsobit se trhu.

Je mi jasné, že si někdo říká: "jéé, je to jenom report..." ALE! je to report, který nám může ušetřit DNY, TÝDNY, MĚSÍCE, PENÍZE a trápení se nad neprodanou nemovitostí.


Takže pokud jsem Váš dopřesvědčila (moje vlastní slovo), neváhejte se na mne obrátit.


Budu se na Vás moc těšit. 

Hezký červnový den přeji,