Proč se obrátit právě na RE/MAX?

11.07.2022

Vážení a milí, 

nyní je na trhu tolik realitních kanceláří, až jde člověku hlava kolem. Pokusím se tady tedy vypsat pár bodů, co vše Vám RE/MAX poskytuje, jak se o Vás postará, když mu (makléři) svěříte nemovitost atd.

ZÁKLADEM ALE JE REALITNÍ MAKLÉŘ. PROTOŽE JEHO PŘÍSTUP, KTERÝM S VÁMI BUDE JEDNAT, JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Musíte se vy jako majitelé nemovitosti při prodeji či pronájmu cítit dobře, mít pocit, že s Vámi makléř komunikuje a věnuje se Vám. 

RE/MAX je v ČR v 80 městech, má 102 kanceláří - frančíz. Každá frančíza má svého majitele a každá tedy frančíza/kancelář je jiná, má jiné vedení a jiné zaměstnance. Dohromady je v RE/MAXU cca 1100 makléřů. Chápu tedy, že není jednoduché, vybrat toho nejlepšího:) Opět radím, vsaďte na první dojem, to je totiž vždy ten správný. Jděte za tím, kdo je Vám sympatický.

Jelikož má RE/MAX nejvíce makléřů a nejvíce poboček, znamená to tedy, že na tuto značku reaguje i nejvíce lidí - potencionálních zákazníků. Do databáze RE/MAXU jsou ukládány veškeré nemovitosti každého makléře a každý další makléř RE/MAXU je vidí a může je nabízet svým zákazníkům. Příklad - já prodávám byt na Praze 4 a na Praze 5 přijde do REMAXU zákazník, že shání byt na Praze 4. Makléř na Praze 5 se podívá do databáze, uvidí moji nemovitost, ihned se se mnou spojí a domluví se prohlídka. Vyhledávání v databázi je jednoduché, rychlé a účinné:)

Ještě malé doplnění: tím, že má RE/MAX nejvíce makléřů a poboček, si vybudovat u lidí i největší povědomí, důvěru, urychluje tím tedy prodej, garantuje profesionalitu, kvalitu a spolupráci.

Nechci Vás unavovat zdlouhavým psaním.

Klidně mi napište zde na první stránce, na Facebook nebo na Instagram:) Ráda se s Vámi pobavím osobně.

Krásné červencové pondělí,