Uvítání

14.03.2021

Uvítání na mé stránce. 

Vážení a milí návštěvníci a čtenáři, 

vítejte na mé webové stránce www.realitysmichaelou.cz. Postupně se zde stránka "Blog, novinky" bude plnit samými zajímavými nemovitostmi, články a budu Vás informovat i o novinkách ze světa realit.

Často mívám poptávky po nemovitostech, kdy za mnou klienti chodí, že mají zájem o pozemek, dům či byt v určité lokalitě. Proto, abych jim mohla co nejrychleji vyhovět, budu zde zveřejňovat poptávky a za každou doporučenou nemovitost, která bude zobchodovaná, Vám vyplatím 15% z mé provize. Díky Vašemu doporučení budou totiž spokojeni jak klienti, tak i já a i vy. 

Jsem hodně mluvná, takže některé články možná budou pouhými mými úvahami. Zároveň mám velice osobitý styl psaní, raději Vás upozorňuji předem:) Chápu, že né každého mé úvahy musejí nutně zajímat. Proto si každý článek můžete, ale nemusíte rozkliknout a buď si ho přečíst či nepřečíst. Čtěte jen, co Vás zajímá a je Vám blízké.

Budu zároveň ráda, když si na mne vzpomenete v případě, že by Váš známý, blízký, popřípadě někdo z rodiny prodával nemovitost nebo sháněl nové bydlení. Budu ráda, když mne doporučíte dál.

Děkuji a mějte krásný den,